Kolečkové brusle

Kolečkové brusle se staly hitem už před nějakým časem a není se čemu divit. Už to není klasická botaska opatřena čtyřmi kolečky, dvě vepředu a dvě vzadu boty, jak si ještě možná někteří pamatují.

Dnešní kolečkové brusle, to jsou především in-line brusle s kolečky v jedné řadě.

Moderní kolečkové brusle

Moderní kolečkové brusle představují kompaktní sportovní výstroj. Jedná se o speciální botu s rámem a kolečky. Kolečka jsou standardně opatřena ložisky a bývají vyrobena z různých materiálů, které určují jejich tvrdost a přilnavost. Moderní kolečkové brusle mají také většinou kvalitně propracovaný design.

Náš tip: Pro pobyt v přírodě je nezbytný stan, spacák a karimatka. Rady pro Výběr vhodné karimatky a tipy na levný nákup se můžete dočíst na stránce věnované tématu samonafukovací karimatka 5 cm akce.

Neznačkové a značkové kolečkové brusle

Pokud přemýšlíte, zda koupit neznačkové nebo spíše značkové kolečkové brusle, pokusíme se vám poradit, jaký je v tom rozdíl. Je to totiž podobné jako u jiných výrobků, rozdíl je nejen v ceně, ale také v kvalitě. Neznačkové kolečkové brusle bývají levnější, což je způsobeno nižší kvalitou některých komponentů. Bohužel se většinou jedná o ložiska, která jsou nejvíce namáhána.

Kolečkové brusle – ceny

Počítejte s tím, že kvalitní nové kolečkové brusle pořídíte zhruba od 2000 Kč, samozřejmě seženete také levnější, zde si ale nemůžete být jisti jejich kvalitou.

Nejnižší ceny

Nové kolečkové brusle za nejnižší ceny pořídíte především na internetu. Množství internetových obchodů nabízí velký výběr kolečkových bruslí s cenami výrazně nižšími než klasické obchody.Náš TIP: Pokud potřebujete snadnou a rychlou půjčku, informujte se o půjčkách online.

© 2011 Inline-kolečkové-brusle.cz, všechna práva vyhrazena.