In line brusle

In line brusle jsou dnes velmi populární a pro některé je tato aktivita spojená přímo s životním stylem. Není se čemu divit, protáhnete si tělo a pročistíte hlavu, a to vše pěkně na čerstvém vzduchu.

Navíc síť in line stezek se stále rozrůstá a s ní také počet těch, kteří obouvají in line brusle.

Kvalitní in line brusle

Pro ty kteří to myslí s bruslením vážně, doporučujeme pořídit si kvalitní značkové in line brusle. Pokud na nich totiž budete vyrážet alespoň jednou týdně, věřte tomu, že dostanou docela zabrat. Značkové in line brusle bývají vyrobeny z kvalitních materiálů, což oceníte nejen díky pohodlnosti, ale také vzhledem k jejich výdrži.

Náš tip: Pokud se chystáte někam do přírody a chcete si koupit samonafukovací karimatku 5 cm v akci - můžete se inspirovat například zde.

In line brusle pro různé činnosti

In line brusle se vyrábějí v několika variantách, které jsou přizpůsobeny k různé činnosti nebo aktivitám. Pro jízdu na stezkách nebo jiném hladkém povrchu nesou označení fitness nebo také rekreační, pro jízdu na u-rampě a všelijaké skoky nesou označení agresive, závodní in line brusle jsou označovány speed nebo race, hockey jsou zase pro in line hokej.

Kolečka

Nejdůležitější součástí každé in line brusle jsou kolečka . Kolečka se rozlišují podle velikosti a tvrdosti. Velká kolečka jsou rychlejší a dobře zvládají i hrbolatější terén, jsou ale zase méně stabilní, než menší kolečka. In line brusle s měkkými kolečky jsou pak stabilnější a pohodlnější, než ty s tvrdými, ale zase o něco pomalejší.Náš TIP: Pokud potřebujete snadnou a rychlou půjčku, informujte se o půjčkách online.

© 2011 Inline-kolečkové-brusle.cz, všechna práva vyhrazena.