Chrániče na kolečkové brusle

In line bruslení je již několik let jednou z nejoblíbenějších pohybových aktivit. Ovšem jako u každého sportu, je i při tomto sportu potřeba věnovat velkou pozornost bezpečnosti a chránit zdraví své i svých blízkých. Při in line bruslení jsou v tomto směru nezbytné chrániče na kolečkové brusle.

Chrániče na kolečkové brusle – přilba

Mezi chrániče na kolečkové brusle patří speciální přilba, která má za úkol chránit hlavu při pádu. Přilby se vyrábějí v různých velikostech a mohou mít spoustu podob. Některé jsou jednoduše funkční, jiné takové chrániče na kolečkové brusle mohou být také zajímavé designové kousky.

Náš tip: Chystáte se někam pod stan? Pak se Vám bude hodit kvalitní a kladná karimatka. O tématu samonafukovací karimatka 5 cm akce si můžete přečíst zde.

Loketní, zápěstní a kolenové chrániče na kolečkové brusle

Další nezbytné chrániče na kolečkové brusle jsou určeny pro ochranu nohou a rukou. Při pádu hrozí největší poranění právě kolenům a loktům nebo může dojít k namožení až zlomení zápěstí. Proto jsou nezbytnou součástí výbavy právě loketní, zápěstní a kolenové chrániče.

Chrániče na kolečkové brusle – sady

Výhodné je kupovat chrániče na kolečkové brusle v sadách. Jedná se většinou o sadu chráničů končetin, které někdy bývají zvýhodněné, pokud zároveň kupujete kolečkové brusle.

Bezpečnost především

Věřte tomu, že chrániče pro kolečkové brusle mají své opodstatnění a riziko pádu a následného poranění se nevyplatí podceňovat.Náš TIP: Pokud potřebujete snadnou a rychlou půjčku, informujte se o půjčkách online.

© 2011 Inline-kolečkové-brusle.cz, všechna práva vyhrazena.